Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 18:45:00

Чернігівська область: зменшення кишкових інфекцій, збільшення хворих вірусним гепатитом С

20.07.2012   16:12Агенцiя

18 липня ц.р. в обласній санепідстанції на засіданні колегії санепідслужби області за участю ГДСЛ районів, міст області, міськдезстанції та зав. структурними підрозділами облСЕС підведені підсумки роботи закладів санепідслужби за І півріччя 2012р. та визначені основні напрямки діяльності на подальше відповідно до вимог чинного законодавства.

За 6 місяців поточного року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 115,3 тис. осіб, що на 1% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

В області епідситуація по гострим кишковим інфекціям як і в Україні залишається нестійкою. Як свідчить аналіз захворюваності за 6 місяців поточного року в порівнянні з ідентичним періодом 2011 року, в цілому реєструється зниження кількості хворих на 18,9%, 62,6% захворюваності припадає на м.м. Ніжин, Прилуки, Чернігів. Спалахів та групових захворювань за звітний період не зареєстровано.

Питома вага дітей, що захворіли на ГКІ в загальній сумі склала 72,3%.

Перебої в постачанні імунобіологічних препаратів придбаних за державні кошти приводить до підвищення захворюваності керованими інфекціями, так за 6 місяців відмічено ріст в 4 рази. Серед останніх має зростання кількості захворілих краснухою в 3,2 рази, кашлюком в 2,3 рази, епідпаротитом на 50,0%. За звітний період зареєстровано 67 випадків захворювання на кір, з них 7 випадків підтверджені лабораторно, серед захворілих – 2 дітей.

Сьогодні викликає занепокоєння захворюваність на вірусний гепатит С, яка зросла на 40% порівняно з 2011 роком, показник по області перевищує середньодержавний за 5 міс. в 4,7 рази. Захворювання реєструвались у 4 районах та у містах, 74% всієї захворюваності припадає на місто Чернігів.

Паразитарна захворюваність знизилась на 18,7%.

В цілому санітарно-епідемічна ситуація в області оцінюється як керована.

Чернігівська обласна СЕС

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини