Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 17:20:25

Чернігівська область: зменшення кишкових інфекцій, збільшення хворих вірусним гепатитом С

20.07.2012   16:12Агенцiя

18 липня ц.р. в обласній санепідстанції на засіданні колегії санепідслужби області за участю ГДСЛ районів, міст області, міськдезстанції та зав. структурними підрозділами облСЕС підведені підсумки роботи закладів санепідслужби за І півріччя 2012р. та визначені основні напрямки діяльності на подальше відповідно до вимог чинного законодавства.

За 6 місяців поточного року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 115,3 тис. осіб, що на 1% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

В області епідситуація по гострим кишковим інфекціям як і в Україні залишається нестійкою. Як свідчить аналіз захворюваності за 6 місяців поточного року в порівнянні з ідентичним періодом 2011 року, в цілому реєструється зниження кількості хворих на 18,9%, 62,6% захворюваності припадає на м.м. Ніжин, Прилуки, Чернігів. Спалахів та групових захворювань за звітний період не зареєстровано.

Питома вага дітей, що захворіли на ГКІ в загальній сумі склала 72,3%.

Перебої в постачанні імунобіологічних препаратів придбаних за державні кошти приводить до підвищення захворюваності керованими інфекціями, так за 6 місяців відмічено ріст в 4 рази. Серед останніх має зростання кількості захворілих краснухою в 3,2 рази, кашлюком в 2,3 рази, епідпаротитом на 50,0%. За звітний період зареєстровано 67 випадків захворювання на кір, з них 7 випадків підтверджені лабораторно, серед захворілих – 2 дітей.

Сьогодні викликає занепокоєння захворюваність на вірусний гепатит С, яка зросла на 40% порівняно з 2011 роком, показник по області перевищує середньодержавний за 5 міс. в 4,7 рази. Захворювання реєструвались у 4 районах та у містах, 74% всієї захворюваності припадає на місто Чернігів.

Паразитарна захворюваність знизилась на 18,7%.

В цілому санітарно-епідемічна ситуація в області оцінюється як керована.

Чернігівська обласна СЕС

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 17:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Поліція Чернігівської області представила щотижневий звіт про свою роботу 15:11

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа 15:10

22 червня о 08:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від небайдужих перехожих надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі до споруди дамби на р. Стрижень, в районі вул. Берегової, в котрий раз потрапили дикі каченята, черепаха та вуж, які впали туди через занадто крупну огороджувальну решітку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини