Збільшене коло осіб, які можуть безкоштовно встановити квартирні лічильники води за міською програмою
Якщо раніше право на це мали одержувачі субсидій на сплату комунальних послуг - квартировласники, то тепер участь у програмі може взяти і зареєстрований у квартирі член родини власника.
При цьому власник надає письмову згоду на участь одержувача субсидії в міській програмі та встановлення приладів обліку в квартирі, що йому належить.
Такі зміни в міську Програму встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки внесли своїм рішенням депутати на засіданні сесії міської ради 27 вересня.
Таким чином вирішується юридична колізія, яка раніше не дозволяла особам із даної категорії громадян скористатись міською програмою.
Інші зміни торкаються економічної складової, а саме передбачають встановлення приладів обліку кращої якості, відповідно - вищої закупівельної ціни.
Програма встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки діє в місті вже другий рік. У рамках Програми встановлено близько 4000 приладів обліку.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.