Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 12:51:51

Роботи з гідроізоляції на підземному переходу біля готелю "Україна" завершені

26.09.2018   08:11

Минулого тижня завершені зовнішні роботи з гідроізоляції другої ділянки підземного переходу на перехресті біля готелю «Україна» . Стара гідроізоляці, якій більше 30 років, пропускала воду і спричиняла руйнування об'єкту.

Як відомо, минулого року гідроізоляцію над склепінням переходу було замінено на площі 794 кв. м. Цього року ізоляційний шар замінили над рештою площі «підземки» (579 кв. м).

Після завершення робіт у Чернігові вже пройшло кілька дощів, у тому числі вчора - досить сильний та затяжний.

За словами підрядників, які постійно моніторять стан підземного переходу, протікання води наразі немає. Спостереження за об'єктом продовжать.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43

У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини