Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 06:57:18

У Чернігові стартували Дні сталої енергії

25.09.2018   09:22

Це загальна назва для низки заходів, спрямованих на популяризацію ідеї енергозбереження через раціональне використання ресурсів. Модератором ініціатив з енергоефективності виступає Управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради.

Проведення Тижня сталої енергії вже третій рік поспіль відбувається в рамках Угоди мерів, яку підписав і Чернігів.


Довідково:

Угода мерів – ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади. Вони беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням, підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.
Як розповів начальник профільного відділу Управління економічного розвитку міської ради Роман Мовчан, цього року організатори Тижня сталої енергії в Чернігові відійшли від святкового і розважального формату. Натомість проводяться два великих спеціалізованих семінари за участю науковців і практиків. Збільшать також акцент на поширення інформації про нові практики енергоефективних заходів через ЗМІ. Окрім того, по школах міста розповсюджуються яскраві плакати з науковими фактами про те, як прості заходи дають суттєву економію енергоресурсів.
Перший з двох семінарів, цільовою аудиторією якого є представники ОСББ міста, відбудеться 25 вересня в конференц-залі "Світогляд". У ході семінару будуть розглядатися питання щодо особливостей впровадження заходів з енергозбереження та використання енергоощадних технологій у житлових будівлях.



Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.