Під час пожежі загинув 41-річний чоловік
24-го вересня о 04:11 до Служби порятунку "101" у м. Ніжині надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Індустріальній.
Оперативно за викликом на місце події прибуло три відділення вогнеборців 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На момент їх прибуття в оселі спостерігалося щільне задимлення та горіння.
Одягнувши апарати захисту органів дихання та зору, вогнеборці одразу приступили до гасіння. Спільними оперативними діями пожежу о 04:39 було локалізовано, а о 06:58 остаточно ліквідовано.
В ході гасіння у веранді будівлі рятувальники виявили без ознак життя тіло 41-річного сина господарки помешкання.
Причиною пожежі послужила необережність загиблого при палінні. Скоріш за все чоловік залишив недопалок, від якого почали тліти домашні речі та згодом зайнялися. Вогнем знищено домашні речі та майно, пошкоджено перекриття на площі 2 м.кв.
До гасіння пожежі залучалось 7 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.