Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 23:09:31

СБУ закликає громадян бути пильними під час святкових заходів до Дня міста!

21.09.2018   11:27Агенцiя

Управління СБ України в Чернігівській області закликає громадян під час святкових заходів до Дня міста бути уважними, не втрачати пильність та дотримуватися заходів безпеки у місцях з масовим скупченням людей.

У разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів, залишених без нагляду транспортних засобів, отримання інформації про перебування в регіоні підозрілих осіб,  даних про наміри здійснення сепаратистської і терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності слід повідомляти до Управління СБ України в Чернігівській області (м. Чернігів, вул. Шевченка,28) за номером «гарячої лінії» 676-208 або на електронну поштову скриньку: usbu_chg@ssu.gov.ua

Телефон «гарячої лінії» діє цілодобово.

Інформація, яка надійде до Служби безпеки України, обов’язково буде перевірена.


Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14

Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.

Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42

Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.

Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09

Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини