Представники громад Чернігівщини дізнавалися як працює виконавчий апарат Варвинської ОТГ
19 вересня відбувся навчальний візит в межах програми «Маршрути успіхів» на тему «Організація роботи виконавчого апарату Варвинської об’єднаної територіальної громади».
Представники громад Чернігівської області мали змогу поспілкуватися з колегами та ознайомитися з усіма проблемними питаннями, що виникають у роботі.
Під час візиту присутні відвідали об’єкти на яких ведуться ремонті роботи: Центр надання адміністративних послуг; комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей № 1»; комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей № 2»; комунальний заклад дошкільної освіти «Джерельце»; комунальний заклад дошкільної освіти «Казка».
В межах зустрічі присутні ознайомилися зі змінами та досягненнями громади після об’єднання.
ПУЛЬС Децентралізаційний марафон
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.