Поліція затримала сімох кримінальних "авторитетів"
Поліція Чернігівщини затримала кримінальних "авторитетів" (у тому числі з країн Кавказу), які прибули в область аби зустрітися із злодієм в законі та узгодити питання злочинної "діяльності". Затримані перевіряються на причетність до скоєння злочинів на території України.
В ході оперативно-профілактичного відпрацювання області оперативники кримінальної поліції Чернігівщини разом з бійцями «КОРД» на трасі поблизу пункту тимчасового перебування іноземців у селі Розсудів Ріпкинського району провели чітко сплановану спецоперацію.
Зупинивши три автомобілі, оперативники ідентифікували та із дотриманням всіх заходів безпеки затримали сімох кримінальних "авторитетів" - п'ятьох українців та двох вихідців з Кавказу.
Останні їхали для зустрічі із злодієм в законі, який утримується в пункті тимчасового перебування іноземців, щоб узгодити питання злочинної "діяльності".
При перевірці у одного чоловіка поліція вилучила наркотичну речовину, яка направлена на дослідження. Наразі всі затримані після встановлення особи перевіряються поліцією на причетність до скоєння злочинів на Чернігівщині та інших областях України.
Щодо злодія в законі з Кавказу, то ця особа тривалий час перебуває в пункті тимчасового перебування іноземців та чекає на вирішення своєї подальшої долі судом Київської області.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39
У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.