Будувати успішний бізнес допомагає служба зайнятості
Власниця єдиного в Носівці фітнес-центру «Nosiff» та відомого в місті салону краси «Цирюльня XXI ст.» Тамара Квасюк нещодавно отримала грант розміром 2,5 тис. євро (76 тис. гривень) від Міжнародної організації з міграції.
На цю суму їй було надано обладнання для фітнес-центру, зокрема сучасна бігова доріжка. Взяти участь у проекті жінці порадили в службі зайнятості. Саме з цією державною структурою підприємниця співпрацює вже не один рік.
Перші кроки в бізнесі Тамара Квасюк зробила 20 років тому. Заробляла гроші, роблячи людям манікюр. За цей час майже не затребувані на ринку послуг манікюрниці стали популярними майстрами нігтьового сервісу, і красиві та доглянуті руки перестали бути розкішшю, а стали неодмінною рисою закінченого образу сучасної людини. Чи-то завдяки щасливому збігу обставин, чи вірі в свої сили і бажанню змінити власне життя, а може все ж таки завдяки підприємницькій інтуїції, Тамарі Квасюк вчасно вдалося зайняти свою нішу в стрімко розвиваючій індустрії краси. Через десять років наполегливої праці вона відкрила власний салон краси, а згодом ще й фітнес-центр. Наразі ці два заклади користуються шаленою популярністю як серед жителів Носівського, так і Бобровицького районів.
Знаходити потрібних працівників підприємниці зазвичай допомагає Носівський районний центр зайнятості. Так, наприклад, за останні чотири роки завдяки службі зайнятості було укомплектовано 9 вакансій, це – перукарі - модельєри, фітнес-тренери, адміністратори. Наразі є потреба ще в фітнес-тренерах, перукарях, перукарях - візажистах, манікюрницях.
Саме від директора Носівського районного центру зайнятості Галини Красносільської підприємниця і дізналася про можливість отримання гранту на розвиток бізнесу. Спочатку сумнівалася, але в службі зайнятості переконали, що спробувати варто. Вона ризикнула і виграла.
«Грант не видається готівкою, а полягає в закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо, - говорить Тамара Квасюк. – Щоправда, в таких проектах важливіше не гроші, а стимул рухатися далі і відчуття, що ти не один, тебе підтримує багато людей».
Нагадаємо, проект «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» реалізовувався Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW). Його мета: завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво надати змогу вимушеним переселенцям та місцевим мешканцям приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.
Валентина Федусь
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові рятувальники евакуювали 25 осіб із задимленої багатоповерхівки 10:59
Сьогодні, 25 січня, о 02:26 на лінію «101» надійшло повідомлення про пожежу в під’їзді на першому поверсі 10-поверхового багатоквартирного житлового будинку у м. Чернігові.
Чернігів та Переяслав підписали меморандум про культурну співпрацю 10:26
Чернігів та Переяслав об'єднують зусилля задля розвитку культури, туризму та мистецьких проєктів.
День спільнодії: у громадах області презентували маршрути послуг з ментального здоров’я 09:54
У межах Дня спільнодії вчора у восьми ТГ області – Чернігівській, Бахмацькій, Козелецькій, Корюківській, Ніжинській, Новгород-Сіверській, Остерській, Прилуцькій – презентували маршрути послуг з ментального здоров’я.
25 січня: цей день в Україні і світі 08:44
ДЕНЬ 1067 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1067 RUSSIAN AGRESSION
Увага! Поліція розшукує двох зниклих неповнолітніх хлопців 19:09
Ніжинським районним управлінням поліції розшукуються зниклі Рой Сергій Сергійович, 2007 року народження, та його товариш Сергієнко Кирило Володимирович, 2009 року народження, учні професійного навчального закладу в с. Мрин Ніжинського району.