Серед школярів проведені заходи громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
19 вересня на території загальноосвітніх закладів Ічнянського, Ніжинського та Ріпкинського районів відбулись заходи громадської Акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти.".
До їх проведення долучились фахівці районних підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області, екстреної медичної допомоги, співробітники Національної поліції та аварійних бригад газового господарства.
В ході заходу рятувальники розповіли присутнім про правила пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку, за допомогою макетів боєприпасів довели основні правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Під час показових виступів надзвичайники надали можливість всім бажаючим попрацювати з пожежним стволом, а також представили спеціальний інструмент, який застосовується під час ліквідації надзвичайних ситуацій та подій. Крім того, учні мали можливість приміряти апарати захисту органів дихання та зору, ознайомитись з оснащенням спеціальних автомобілів та посидіти в них.
В свою чергу медичні працівники розповіли про методи надання невідкладної допомоги постраждалим у різних небезпечних ситуаціях, а фахівці аварійних бригад газового господарства продемонстрували прилади контролю та ознайомили з вимогами безпеки при користуванні газовими приладами.
Аби закріпити отримані дітьми знання з основ безпеки життєдіяльності, на завершення заходу рятувальники роздали всім присутнім тематичні пам’ятки з короткими інструкціями дій у різних небезпечних ситуаціях.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
На прикордонні Чернігівщини росіяни атакували водія автомобіля, який віз хліб: поліція задокументувала воєнний злочин 11:58
Вранці 9 червня у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району росіяни поцілили дроном по автомобілю під керуванням 55-річного чоловіка, який доставляв хліб мешканцям прикордоння.
Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес 11:56
Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс провів лекцію для студентів Чернігівської політехніки. Серед слухачів – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус