Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 01:35:06

Владислав Атрошенко: Якщо ви тут всерйоз і надовго - працюйте на якість

19.09.2018   11:46

На цьому наголосив чернігівський міський голова керівникам підрядних організацій, що виконують у місті будівельні та ремонтні роботи за бюджетні кошти.

На ранковій нараді йшла мова про завершення робіт на знакових міських об’єктах, з дотриманням при цьому вимог до якості. По завершенню обговорення проблемних та робочих питань міський голова здійснив особисте інспектування об’єктів. До огляду долучились керівники профільних міських управлінь та комунальних підприємств.

Спершу, спільно перевірили роботи з реконструкції автошляху по просп.Миру – на в’їзді в Чернігів з київського напряму. Тут продовжують встановлювати опори освітлення, пішохідне та бар’єрне огородження, наносять розмітку.

Особлива увага - Алеї Героїв. На даному об’єкті практично завершені всі роботи. Під’єднані мережі та комунікації. Триває встановлення лавок, сміттєвих урн. Урочисте відкриття центральної алеї Чернігова заплановане на 21 вересня – до Дня міста.

Додатково оглянули сквер ім.Б.Хмельницького, внутрішньодворовий проїзд по вул.Серьожнікова – Шевченка, тротуар по вул.Шевченка.
 
Міський голова вже неодноразово вимагав від всіх керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради – вони мають особисто виїжджати на об’єкти, де проводять роботи, для перевірки якості робіт, активніше спілкувалися з керівниками, майстрами та будівельниками.

Також, на думку Владислава Атрошенка, місто готове у проектно-кошторисній документації по об’єктах на 2019 рік зафіксувати підвищення заробітної плати компаній, які займаються реконструкціями та ремонтами, а також дорожнім будівництвом. Втім, тільки за умови дотримання вимог міської влади: всі працівники мають бути оформлені відповідно до законодавства про працю, компанії не практикуватимуть  уникнення оподаткування через систему ФОПів.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression