Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 11:50:55

Попереджено спробу заволодіння бюджетними коштами, виділених на ремонт доріг

19.09.2018   08:18Агенцiя

Прилуцькою місцевою прокуратурою за результатами досудового розслідування 06.09.2018 затверджено та направлено до Прилуцького міськрайонного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора одного з приватних підприємств, яке здійснює діяльність з ремонту дорожнього покриття.

Так, вказана особа, займаючи посаду директора, умисно, з метою отримання в повному обсязі коштів, згідно укладеного договору, достовірно знаючи, що на деяких вулицях роботи по поточному ремонту дорожнього покриття не проведені взагалі, вніс до акту приймання виконаних будівельних робіт інформацію про виконані роботи в повному обсязі, підписавши і скріпивши печаткою підприємства, передав його голові сільської ради.

Водночас, після виявлення даного факту Прилуцькою місцевою прокуратурою, вказана особа добровільно виконала в повному обсязі роботи по ремонту дорожнього покриття.

Дії директора підприємства кваліфіковані за ч. 1 ст. 366 КК України, тобто умисне складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини