Прокуратура реагує на факти безоплатного використання земель
Питання дотримання вимог земельного законодавства, у тому числі повноти стягнення коштів до бюджету, серед яких і орендна плата за землю, є одним з пріоритетних завдань органів прокуратури області.
Встановлено, що одним з приватних підприємств, на підставі договору оренди, укладеного з Новобасанською сільською радою, використовується земельна ділянка в Бобровицькому районі площею 12 га вартістю 920 681 грн.
На земельній ділянці несільськогосподарського призначення розміщені нежитлові будівлі та споруди, які перебувають у власності орендаря.
Заборгованість підприємства перед місцевим бюджетом за останні 2 роки склала понад 100 тис. грн.
За принципової позиції прокуратури Київським апеляційним господарським судом залишено в силі рішення суду першої інстанції про стягнення з відповідача заборгованості з орендної плати, а також судовий збір.
Робота на вказаному напрямі триває.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.