Акція "Книга - воїну"
У Чернігівській центральній міській бібліотеці для дітей імені О.П.Довженка з 15 вересня – 10 жовтня триватиме акція «Книга – воїну», участь У Чернігівській центральній міській бібліотеці для дітей імені О.П.Довженка з 15 вересня – 10 жовтня триватиме акція «Книга – воїну», участь в якій можуть брати організації, підприємства, навчальні заклади та всі небайдужі жителі міста.в якій можуть брати організації, підприємства, навчальні заклади та всі небайдужі жителі міста.
Зібрані книги згодом передадуть на передову в зону ООС до Дня захисника України 14 жовтня.
Ініціатива, запропонована бібліотекарями та офіцерами цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Північ», обумовлена тим, що військові на передовій не мають доступу до телебачення, газет, тож книжка допоможе їм хоч на деякий час відволіктися.
Прохання приносити ті книги, які будуть цікаві та корисні військовим – художню літературу в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, Збройних Сил, культури.
Книги можна приносити з понеділка по п’ятницю з 9.00 – 18.00. У неділю – з 10.00 -18.00 за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22. Міська бібліотека для дітей імені О.П.Довженка.
Контакти організаторів: Сльозка Олена Анатоліївна, заступник директора Чернігівської міської комунальної централізованої бібліотечної системи. Тел. 0679936092, e-mail: dovzhenkobiblioteka@ukr.net.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.