Поліція вилучила з незаконного обігу більше шістдесяти набоїв та 200 грамів пороху
В ході операції «Зброя та вибухівка» до поліцейських надійшла інформація, що житель Менського району незаконно зберігає набої до вогнепальної зброї. В результаті правоохоронці вилучили у громадянина кількадесят боєприпасів.
В рамках операції «Зброя та вибухівка» співробітники Менського відділу поліції отримали інформацію, що місцевий житель незаконно зберігає набої до зброї армійських зразків.
За місцем мешкання жителя одного з сіл Менського району правоохоронці провели санкціонований обшук, в ході якого виявили більше шістдесяти набоїв до нарізної вогнепальної зброї та 200 грамів пороху. Вилучене направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру в Чернігівській області.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), яка передбачає покарання до п’яти років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58
Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47
Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45
Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.
Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32
Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.