Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 04:18:52

Війна за Молодіжну Раду

13.09.2018   11:00

В Чернігові між молоддю і мером стався конфлікт.

Навколо ідеї створення Молодіжної Ради в місті, зібрались представники різних ГО, партій, та просто активна молодь. Ще влітку до нас в місто завітали керівники вже працюючих молодіжних рад і розповіли, як це працює. Після цієї конференції і зібралась ініціативна група по створенню Молодіжної Ради.

Місяць ця група розробляла положення і у вересні вони подали його на Міську Раду. Але мер вирішив грати за своїми правилами- він створює кишенькову Молодіжну Раду ( при міському голові).

В свою чергу, при зустрічі він каже, що Молодіжна Рада при депутатському корпусі не буде працювати, бо вона політично заангажована. Потім Пані Хоніч (яка відповідальна за створення МР при мері) в інтерв'ю вказує, що все це робиться під вибори.

Після довгих перемовин ( не без погроз в стилі часів януковщини з боку влади ) мер вирішив нам не заважати. Але ввечері на місцевому каналі виходить сюжет, де молодь поливали брудом. А посіпаки влади активно коментують ці сюжети, ну і звісно, не на користь молоді.

Питання до таких "чесних" журналістів і оцих "захисників", які захищають явно не наші кордони, а інтереси влади- Чи ця молодь буде робити щось погане? Чи навпаки, хоче бути почутою і зробити місто кращим? Чи розумієте ви, що це все на волонтерських засадах?
Певно, що ні.

Адже суть молодіжної ради в тому, щоб влада чула молодь, а не нав'язувала молоді свої інтереси. Тут ми бачимо, що цю суть зарубали на корінці.
Цікаво, як проголосують депутати міської ради. Чи вони мають право голосу, чи буде тільки так, як наказав хазяїн.


НВР "Правий Сектор" Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.