Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 15:47:21

Війна за Молодіжну Раду

13.09.2018   11:00

В Чернігові між молоддю і мером стався конфлікт.

Навколо ідеї створення Молодіжної Ради в місті, зібрались представники різних ГО, партій, та просто активна молодь. Ще влітку до нас в місто завітали керівники вже працюючих молодіжних рад і розповіли, як це працює. Після цієї конференції і зібралась ініціативна група по створенню Молодіжної Ради.

Місяць ця група розробляла положення і у вересні вони подали його на Міську Раду. Але мер вирішив грати за своїми правилами- він створює кишенькову Молодіжну Раду ( при міському голові).

В свою чергу, при зустрічі він каже, що Молодіжна Рада при депутатському корпусі не буде працювати, бо вона політично заангажована. Потім Пані Хоніч (яка відповідальна за створення МР при мері) в інтерв'ю вказує, що все це робиться під вибори.

Після довгих перемовин ( не без погроз в стилі часів януковщини з боку влади ) мер вирішив нам не заважати. Але ввечері на місцевому каналі виходить сюжет, де молодь поливали брудом. А посіпаки влади активно коментують ці сюжети, ну і звісно, не на користь молоді.

Питання до таких "чесних" журналістів і оцих "захисників", які захищають явно не наші кордони, а інтереси влади- Чи ця молодь буде робити щось погане? Чи навпаки, хоче бути почутою і зробити місто кращим? Чи розумієте ви, що це все на волонтерських засадах?
Певно, що ні.

Адже суть молодіжної ради в тому, щоб влада чула молодь, а не нав'язувала молоді свої інтереси. Тут ми бачимо, що цю суть зарубали на корінці.
Цікаво, як проголосують депутати міської ради. Чи вони мають право голосу, чи буде тільки так, як наказав хазяїн.


НВР "Правий Сектор" Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ