Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 15:19:37

Надзичайні події в Чернігівській області за минулу добу

18.07.2012   10:06

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 18 липня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі: 1 на об’єкті, 1 на транспорті та 2 в житловому секторі.

1. Пожежа на об’єкті - Чернігівський р-н, с. Ковпита, вул. Грачова, 3 - Об 11 год. 20 хв. на території ТОВ ім. Тищенка (директор Кужель М.М.) сталася пожежа складу ПММ (6х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина – встановлюється. Збиток – 11 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський р-н, с. Слабин, вул. Молодіжна, 29 - О 17 год. 07 хв. в господарстві Кукобко О.В., 1971 р.н., сталася пожежа житлового будинку (6х10 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено будинок. Ймовірна причина – коротке замикання електромережі. Збиток – 80 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі - Менський р-н, смт Макошине, вул. Жолобок, 12 - О 20 год. 25 хв. в господарстві Єфименко Л.І., 1959 р.н., сталася пожежа житлового будинку (7х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено домашні речі. Причина – необережне поводження з вогнем господарки. Збиток – 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн.

4. Пожежа на транспорті - смт Срібне, вул. Урожайна, 9 - О 02 год. 30 хв. в господарстві Марченко Ю.В., 1980 р.н., виникла пожежа автобусу БАЗ “Еталон”, 2008 р.в., дн. СВ 2504 АІ. Вогнем знищено салон автобусу. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 250 000 грн.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини