Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 16:27:17

Рятувальники впродовж минулої доби ліквідували 20 пожеж, одна людина отримала опіки

06.09.2018   14:28Агенцiя

Впродовж минулої доби рятувальниками підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 20 пожеж, що виникли у житловому секторі громадян та природних екологічних системах, одна людина отримала травми.

Причинами виникнення загорянь послужило необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів тощо. Вогнем пошкоджено житловий будинок та літню кухню, знищено житловий будинок та господарчу будівлю. У природних екологічних системах вогнем пройдено понад 25 га сухої рослинності на відкритих територіях.

5 вересня о 14:57 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в с. Роїще Чернігівського району. За викликом на місце події прибуло відділення Державної пожежно-рятувальної частини з обласного центру. На той момент дерев'яна будівля була охоплена вогнем і створилася загроза розповсюдження полум'я на поруч розташований житловий будинок. Завдяки оперативним та злагодженим діям рятувальників пожежу о 16:08 було локалізовано, а о 16:38 остаточно ліквідовано. Рятуючи свійську худобу, яка знаходилась в палаючій будівлі, термічні опіки ІІ ступеню верхніх кінцівок отримала 36-річна власниця господарства. Каретою швидкої медичної допомоги жінку було госпіталізовано до Чернігівської обласної лікарні.

До ліквідації пожежі залучалось 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки. Причина виникнення пожежі, наразі встановлюється. Вогнем знищено господарчу будівлю та 5 т сіна.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини