Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 вересня до 8:00 3 вересня 2018 року.
Протягом минулої доби зареєстровано 17 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди, 12 пожеж, 1 випадок виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 4 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
- вм. Чернігові по проспектукту Миру біля будинку № 193 о 23 год. 39 хв. 01 вересня водій автомобіля «MERCEDES BENZ VITO 112CDI» здійснив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину дороги в межах нерегульованого пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Чернігівської міської лікарні №2;
- в с. Калитянське Козелецького району на повороті на с. Привітне Козелецького району о 03 год. 02 хв. 02 вересня водій мікроавтобуса" Мерседес Спринтер", здійснив наїзд на пішохода 1992 року народження, який від отриманих травм помер на місці аварії;
- в м. Чернігові на перехресті вулиць Коцюбинського та Кирпоноса о 09 год. 45 хв. 02 вересня водій автомобіля "Daewoo Lanos" з під"єднаним легковим причепом здійснив наїзд причепом на пішохода, який переходив проїжджу частину дороги у невстановленому місці. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та після надання медичної допомоги був відпущений додому;
- в м. Ніжині по вул. Івана Франка о 21 год. 39 хв. 02 вересня водій автомобіля "БМВ-323" не справився з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ-2110". Внаслідок пригоди водій "ВАЗ-2110" отримав тілесні ушкодження .
Пожежі – 12, з них 4 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на транспорті, 5 пожеж сухої трави та сміття на загальній площі 3,6025 га та 2 інші пожежі.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 1:
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області об 11 год. 40 хв. 02 вересня знищено 1 мінометну міну калібру 120 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено о 08 год. 10 хв. 02 вересня на відкритій території в с. Пакуль Чернігівського району по вул. Механізаторів біля будинку №29.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 14 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 02 вересня до 20 години 03 вересня очікується мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура вночі +12...+17º, вдень +27...+32º. По Чернігову, температура вночі +14...+16º, вдень +29...+31º.
Пожежна небезпека в лісах області очікується 4-5 класу.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.