Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 18:15:04

За втручання прокуратури області бюджет Чернігівської міської ради поповниться майже на 200 тис. грн.

01.09.2018   13:43

Органами прокуратури області забезпечується системне вивчення питання законності використання земель під об'єктами нерухомості. Опрацюванням даних державного земельного кадастру, відомостей реєстрів про зареєстровані речові права на майно, інформацій органів державної фіскальної служби встановлено непоодинокі факти використання окремими особами земель під придбаними об’єктами нерухомості без оформлення договорів оренди.

Так, прокурором встановлено факт використання фізичною особою комплексу нежитлових приміщень на земельній ділянці комунальної власності в межах м. Чернігова.

Власник майна ухилявся від укладення договору оренди землі. З метою поновлення порушених економічних інтересів територіальної громади прокуратурою області за результатами зібраних матеріалів, у т.ч. затвердженого в установленому порядку акта розміру збитків (упущеної вигоди) за використання земель без правовстановлюючих документів, підготовлено позов про стягнення на користь органу місцевого самоврядування майже 200 тис. грн.

Рішенням суду від 31 серпня цього року позиція прокурора, що ґрунтувалася на зібраних беззаперечних доказах та узгоджувалася із судовою практикою з аналогічних спорів, підтримана та позов про стягнення на користь Чернігівської міської ради майже 200 тис. грн. задоволено у повному обсязі.
  

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини