Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 18:06:41

Рятувальники практично відпрацювали дії з ліквідації аварії на хімічно-небезпечному об'єкті

01.09.2018   13:38

30 серпня для підвищення оперативної майстерності, з начальницьким складом підрозділів Чернігівського гарнізону оперативно-рятувальної служби, який виконує обов'язки керівників гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій, на території ПрАТ “Камвольно-суконна компанія “ЧЕКСІЛ”, що по вул. Івана Мазепи, 66 в обласному центрі проведені тактико-спеціальні навчання.

До їх початку, відповідальні посадові особи підприємства ознайомили рятувальників із особливостями розташування приміщень і споруд, системами протипожежного захисту та інженерного обладнання, місцем зберігання хімічно-небезпечної речовини. Крім того, обговорені питання взаємодії адміністрації та обслуговуючого персоналу об'єкту з пожежно-рятувальними підрозділами, організації та проведення евакуації людей.

Розпочались навчання з повідомлення до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області про умовний вилив хімічно-небезпечної речовини з резервуару для її зберігання. До місця події були оперативно залучені рятувальне та відділення радіаційного і хімічного захисту, а також два пожежно-рятувальних підрозділи міста. Здійснено розвідку місця пригоди, спеціальним прибором "Дозор СМ" досліджено наявність та концентрацію небезпечних хімічних речовин у повітрі, визначено межі забруднення, прокладено рукавні лінії та подано розпилені струмені води на осадження хмари хімічно-небезпечної речовини. Фахівці рятувального відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення на місце умовного витоку речовини наклали спеціальний бандаж. Під час тактико-спеціальних навчань рятувальники працювали у захисних костюмах та апаратах захисту органів та зору. У практичній частині взяли участь 23 чоловіка особового складу та 5 одиниць спеціальної техніки.

По завершенню заходу з начальницьким складом обговорені питання щодо дій залучених підрозділів, визначено шляхи подальшого покращення оперативної майстерності чергових караулів Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини