Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 19:28:55

Укрпошта збереже 100% присутність по всій території Чернігівської області

01.09.2018   10:13Агенцiя

31 серпня відбулося засідання робочої групи з питань реформування на території області об’єктів поштового зв’язку філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» в якій взяли участь представники обласної ради, голови ОТГ регіону, редактори місцевих видань та представники компанії.

"Укрпошта зацікавлена в якісному проведенні реформи, яка передбачає збереження 100% присутності компанії на території області. Ми налаштовані на конструктивну співпрацю з місцевою владою та представниками громадськості. Вважаємо шлях діалогу єдиним можливим для вирішення проблем, що існують. Спроби шантажу, залякувань та погроз у бік державної компанії є неприпустимими", - зауважили в Укрпошті.

Нині компанія несе значні збитки сплачуючи велику кількість коштів сплачуючи податки за  працівників з неповною ставкою, при цьому такі робітники працюючи на 0,1-0,9 ставки далеко не завжди якісно та вчасно надають послуги, а контролювати їхню роботу майже неможливо,  Саме тому Укрпошта запровадила мобільні бригади, які працюють у ті ж самі години роботи: коли машина приїжджає до села начальник залишається в існуючому стаціонарному відділенні або в точці базування - виплачувати пенсії, приймати платежі, тощо, а інші працівники здійснюють поштовий обмін та надають послуги безпосередньо проїжджаючи по селу. Відтак, працюючи на повну ставку та отримуючи заробітну плату від 6,5 тисяч грн вони якісно виконують свою роботу та не «зтирають ноги», адже всі відстані між селами долають автомобілем.

««Ми б хотіли припинити всі інсинуації щодо закриття відділень в селах, адже в більшості вони збереглись, а там де їх ніколи не було і листоноші долали десятки кілометрів -  вони по суті вперше з’явились. Просимо представників місцевої влади, які дійсно переживають за добробут своїх виборців, давати чесну та коректну інформацію про перебіг реформи. Зі свого боку ми завжди відкриті до конструктивного діалогу», – додали в Укрпошті.

Зважаючи на звернення представників місцевої влади на засіданні було ухвалене спільне рішення, яке передбачає:
- надання Чернігівській дирекції Укрпошти пропозицій від голів ОТГ по кожному селу щодо оптимізації маршрутів та графіків роботи пересувних відділень для поліпшення якості обслуговування цих населених пунктиків;
- вироблення спільно з робочою групою дорожньої карти подальшого проведення реформи;
 - продовження термінів роботи до 17 вересня працівників, які вже отримали повідомлення про скорочення з 3 вересня.
На сьогодні в області вже працює 111 мобільних бригад, які обслуговують населені пункти з менше ніж 2 тисячами жителів.


Прес-служба ПАТ "Укрпошта"

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини