Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 03:25:00

Поліція вручила підозру жінці, яка пограбувала бабусю

01.09.2018   09:17

До Чернігівського відділу поліції звернулася 72-річна місцева жителька, у якої посеред білого дня біля під’їзду невідома молода особа відібрала пакет з мобільним телефоном, грошима та харчами.

Поліція розшукала зловмисницю та оголосила їй про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У ході проведення розшукових заходів кримінальна поліція встановила, де перебуває підозрювана.

Виявилося, що цій особі 31 рік, вона давно не мала законних джерел заробітку. Тож старенька стала для неї легкою здобиччю. Жалю до людей похилого віку зловмисниця не відчувала, адже має вже за плечами судимість за аналогічні злочини.

Поліція встановила та допитала свідків кримінального правопорушення, провела процедуру впізнання та вилучила у підозрюваної мобільний телефон.

Згідно з Кримінальним кодексом України, грабіж, поєднаний з насильством або з погрозою його застосування, або вчинений повторно карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини