Рятувальники ліквідували пожежу в приватному двоквартирному житловому будинку
28 серпня о 23:17 у м. Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоквартирного житлового будинку, що по вул. О. Шафонського.
За викликом до місця події оперативно прибули три відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. На той момент квартира №1 та частина даху сусідської оселі були охоплені полум’ям і вогонь швидко поширювався по дерев’яним конструкціям горища. Спільними діями вогнеборці о 23:44 пожежу локалізували, а о 00:02 остаточно ліквідували.
На щастя, жертв і постраждалих немає. Ймовірно, причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі. Вогнем знищено покрівлю по всій площі будівлі, пошкоджено перекриття на площі 6 м2, домашні речі та майно.
До гасіння залучалося 10 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки Управління ДСНС України у Чернігівській області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.