Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 22:23:18

Рятувальники Чернігівщини продовжують проводити профілактично-роз'яснювальні заходи серед громадян

21.08.2018   15:10Агенцiя

Упродовж 18-19 серпня фахівцями районних та міських підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області проведені профілактично-роз'яснювальні рейди та інструктажі серед населення та гостей Чернігівщини.

Рятувальники здійснили відпрацювання житлового сектору, місць масового відпочинку громадян у лісопаркових зонах та біля водойм.

Профілактика пожеж у побуті, під час відпочинку в екосистемах, правила поводження на водоймах та у разі виявлення вибухонебезпечних предметів - головні теми, які були доведені фахівцями ДСНС мешканцям та гостям області в ході профілактичних рейдів.

Особливу увагу співробітники Служби порятунку приділили профілактичній роботі з батьками, під час якої наголосили про недопустимість залишення дітей без нагляду та постійний контроль за їх розвагами. В ході проведення рейдів надзвичайники надали громадянам тематичні пам’ятки з питань безпеки життєдіяльності у різних небезпечних ситуаціях.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.