Домовитись не вийде: всі незаконно встановлені металеві гаражі у місті приберуть
У Чернігові триває процес демонтажу металевих гаражів, які незаконно та за відсутності будь-яких документів встановлені у Чернігові у дворах та вулицях міста.
За даними КП "Муніципальна варта", цього року демонтовано 150 із більш ніж 1000 таких об'єктів. Такі дані озвучили на ранковій нараді у Чернігівській міській раді у понеділок, 20 серпня.
Разом з тим, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко просить власників металевих гаражів облишити спроби вирішити питання щодо залишення гаражу через депутатів, працівників міської ради чи облдержадміністрації.
За його словами, із проханням допомогти уникнути демонтажу гаражу звертались і до нього особисто, і навіть намагались вирішить через батьків. Втім він відмовив усім.
"Усі незаконно встановлені металеві гаражі у місті будуть знесені. У ХХІ столітті у обласному центрі не може будти самовільно встановлених гаражів у дворах багатоповерхівок та у інших місцях", - переконаний Владислав Атрошенко.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.