Чернігівська область: упродовж вихідних рятувальники ліквідували 7 пожеж у природних екосистемах
Упродовж вихідних днів підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 7 пожеж у природних екологічних системах, Ріпкинського, Городнянського, Талалаївського та Чернігівського районів, міст Сновськ та Чернігів.
Слід зазначити, що з початку року на Чернігівщині через людську недбалість, а також внаслідок випалювання сухої рослинності та сміття виникло 490 пожеж в екологічних системах, територія пройдена вогнем склала майже 653 га, ще 61 пожежа зареєстрована в житловому секторі громадян. Нажаль, 1 людина загинула.
Причинами виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.
У зв’язку з цим, рятувальники вкотре звертаються до населення з проханням бути вкрай уважними та обережними у поводженні з вогнем. Пам’ятайте, що за умов спекотної погоди розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть послужити причиною виникнення пожежі з непередбачуваними наслідками.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression