Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 17:42:08

Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України зі стрільби з табельної зброї

18.08.2018   12:11Агенцiя

Напередодні на Чернігівщині відбувся чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України зі стрільби з табельної зброї.

В програму змагань входили вправи зі швидкісної стрільба з табельної зброї, а саме з автомата Калашникова АК-74 та пістолета Макарова. Також в військовослужбовці змагались у виконанні вправи АК-3 на влучність.

Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України відбувся у 169 навчальному центрі «Десна», що на Чернігівщині. У змаганнях взяли участь військовослужбовців з шістнадцяти команд, які представляли: оперативні командування Сухопутних військ ЗС України, частини безпосереднього підпорядкування СВ ЗСУ, Національну академію СВ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Військову академію (м. Одеса), Військовий інститут танкових військ НТУ «ХПІ» (м. Харків), 169 навчальний центр «Десна», 184 навчальний центр та окремий полк Президента України ім. Богдана Хмельницького, які стали кращими в своїх колективах.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце вибороли військовослужбовці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів), друге місце представники оперативного командування «Північ» та третє місце військовослужбовці 169 навчального центру «Десна».

Переможці були нагороджені, кубками, медалями та грамотами Командувача Сухопутних військ ЗС України.


Прес-служба Командування Сухопутних військ ЗС України

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.