Затримали нападника, який відкрито викрав мобільний телефон у жінки
Під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом відкрито викрадення мобільного телефону у жінки.
Вказаний інцидент мав місце 15.08.2018, близько «02» години «30» хвилин, місцевий мешканець, який має погашену судимість, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, по вул. Льотна, у м. Чернігові, шляхом ривку з руки потерпілої, відкрито заволодів її мобільним телефоном, вартістю 2950 грн.
Наразі чоловіка-нападника поміщено до Ізолятора тимчасового тримання, вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України, а до суду скеровано клопотання щодо обрання відносно нього запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.
Чернігівська місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.