Житло для дітей-сиріт та осіб з їх числа: черга рухається
Для Чернігівської області передбачено державну субвенцію у розмірі більше 16,4 мільйона гривень на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, а також забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.
Профільна комісія при облдержадміністрації на попередніх засіданнях погодила розподілення коштів (майже 50% субвенції) для купівлі дев’яти житлових об’єктів дітям-сиротам та особам з їх числа, а також двох квартир для створення дитячих будинків сімейного типу.
На засіданні позитивні рішення отримали пропозиції Прилуцької райдержадміністрації, Кіптівської та Менської громад. Загальна вартість запропонованих об’єктів — майже 914,4 тисячі гривень. Отже, власне житло матимуть ще четверо осіб даної категорії.
Неординарна ситуація склалася у Прилуцькому районі: тут у селищі Ладан для братів-близнюків (наразі студенти) купуватимуть дві двокімнатні квартири. Вартість частини житла, що перевищує законодавчо встановлену норму на одну особу, хлопці сплатять самостійно (в обох випадках трохи більше, ніж за 10 метрів квадратних). На це вони дали нотаріально завірені заяви.
— Дуже приємно, коли є такі приклади, як на Прилуччині: молоді люди мають прагнення і готові вкладати у це свої сили та кошти. А ми їм допомагаємо. Хотілося, щоб не тільки держава виділяла для цього кошти, а й активно долучалися органи місцевого самоврядування, — зазначила заступник голови ОДА Наталія Романова.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.