Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 23:51:14

На "Берегині" побували безробітні з Добрянки

17.08.2018   08:15Агенцiя

16 серпня для безробітних жінок з Добрянки Ріпкинського району відбулася професіографічна екскурсія на Чернігівську взуттєву фабрику «Берегиня».

руки

руки

Ініціатором заходу стали Ріпкинська філія Чернігівського обласного центру зайнятості та районна державна адміністрація. Адже наразі вивчається можливість відкриття саме в смт. Добрянка, де є надлишок трудових ресурсів, цеху фабрики «Берегиня» з пошиття текстильних моделей взуття. Для цього місцева влада готова надати підходяще приміщення, оскільки зацікавлена в створенні нових робочих місць та забезпеченні легальною роботою місцевих мешканців. Служба зайнятості, в свою чергу, за необхідності організує професійну підготовку безробітних.

На підприємстві 24 безробітні жінки, саме стільки відвідали «Берегиню» цього дня, продемонстрували роботодавцю практичні навички та вміння. Більшість з них успішно пройшли профвідбір, адже мають досвід роботи швачками, проте тривалий час не працювали за професією.

Отож вирішення кадрової проблеми – питання часу, остаточне ж рішення по створенню цеху у Добрянці залишається за роботодавцем.


Cвітлана Шеремет, обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».