Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 12:17:44

За вчинення крадіжок місцевому мешканцю судом присуджено 5 років позбавлення волі

17.08.2018   07:41

Набрання законної сили вироком суду обвинувачений буде очікувати у стінах ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».

Чернігівською місцевою прокуратурою у судовому засіданні Чернігівського районного суду Чернігівської області доведено вину місцевого мешканця, який обвинувачувався у тому, що у червні-липні 2017 року, з метою особистого збагачення, перебуваючи с. Анисів та с. Количівка Чернігівського району, вчинив 8 крадіжок, з них 1 поєднану з проникненням в приміщення, за результатами яких викрав майна різного ґатунку та різної вартості.
       
Більшість постраждалих, є відпочиваючи, що вирішили провести спекотні дні у 2017 році на березі р. Десна.
       
Кримінальними правопорушеннями завдана матеріальна шкода у розмірі 11303 грн. 44 коп., яка відшкодована обвинуваченим на суму 9808 грн. 94 коп.
   

Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини