Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 14:19:11

Заслуховування звітів керівників комунальних підприємств Ніжина

15.08.2018   12:54

14 серпня у малій залі виконавчого комітету відбулося заслуховування звітів керівників комунальних підприємств міста за результатами діяльності за 1 півріччя та 2 квартал 2018 року.

Звіти стосувалися економічних показників роботи комунальних підприємств міської ради: КП «НУВКГ» , КП «Служба Єдиного Замовника», КП «Керуюча компанія  «Північна», ДКП «Комунальний ринок», КТВП «Школяр», КП «Оренда комунального майна», ТРК «Ніжинське телебачення», Ніжинська міська газета «Вісті», КП «Міський фонд підтримки підприємництва», КП «Відділ архітектурно-технічного планування та проектування», КП «Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва».

Керівники підприємств доповіли про свою діяльність за І півріччя, зупинилися на проблемних питаннях, які ними здійснюються дії щодо покращення фінансового стану та основні завдання які стоять перед ними у майбутньому. 

Питома вага прибуткових комунальних підприємств складає 75% (9 із 12), тоді як за результатами діяльності за 1 квартал 2018 року їх було 58,3% ( 7із 12).

Три підприємства за І півріччя 2018 року спрацювали із збитками: КП «СЕЗ» - 297 тис.грн., КП «НТБ» - 151 тис.грн., міська газета «Вісті» - 42,6 тис. грн.

Після заслуховувань міським головою Анатолієм Лінником надано доручення керівникам комунальних підприємств з конкретним терміном їх виконання.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

У Ніжині започаткували щорічний годинний забіг дружби

У Ніжині започаткували щорічний годинний забіг дружби 11:52

21 червня на міському стадіоні «Спартак» відбувся «Годинний забіг Дружби» за ініціативи міського голови Олександра Кодоли.

Вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

Вшанували пам'ять жертв Другої світової війни 11:03

22 червня у сквері ім. Попудренка відбулось урочисте покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Розпочато набір до участі в таборі молодіжного активу

Розпочато набір до участі в таборі молодіжного активу "Перехрестя-Юнь-2021" 09:44

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту запрошує активну молодь Чернігова (учнів 9-11 класів) до участі в таборі молодіжного активу «Перстя-Юнь-2021».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини