Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 19:00:45

Заслуховування звітів керівників комунальних підприємств Ніжина

15.08.2018   12:54

14 серпня у малій залі виконавчого комітету відбулося заслуховування звітів керівників комунальних підприємств міста за результатами діяльності за 1 півріччя та 2 квартал 2018 року.

Звіти стосувалися економічних показників роботи комунальних підприємств міської ради: КП «НУВКГ» , КП «Служба Єдиного Замовника», КП «Керуюча компанія  «Північна», ДКП «Комунальний ринок», КТВП «Школяр», КП «Оренда комунального майна», ТРК «Ніжинське телебачення», Ніжинська міська газета «Вісті», КП «Міський фонд підтримки підприємництва», КП «Відділ архітектурно-технічного планування та проектування», КП «Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва».

Керівники підприємств доповіли про свою діяльність за І півріччя, зупинилися на проблемних питаннях, які ними здійснюються дії щодо покращення фінансового стану та основні завдання які стоять перед ними у майбутньому. 

Питома вага прибуткових комунальних підприємств складає 75% (9 із 12), тоді як за результатами діяльності за 1 квартал 2018 року їх було 58,3% ( 7із 12).

Три підприємства за І півріччя 2018 року спрацювали із збитками: КП «СЕЗ» - 297 тис.грн., КП «НТБ» - 151 тис.грн., міська газета «Вісті» - 42,6 тис. грн.

Після заслуховувань міським головою Анатолієм Лінником надано доручення керівникам комунальних підприємств з конкретним терміном їх виконання.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини