Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 14 серпня до 8:00 15 серпня 2018 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 5 дорожньо-транспортних пригод, 5 пожеж та 1 випадок знешкодження боєприпасів часів Другої Світової війни. Внаслідок цих подій 13 осіб постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 5 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
- в смт Ріпки по вул. Грициніна о 23 год. 13 серпня водій мотоцикла "LIFAN LF 250" не справився з керуванням, внаслідок чого відбулося падіння мотоцикла. Внаслідок падіння водій та пасажир мотоцикла отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Чернігівської обласної дитячої лікарні;
- в м. Прилуки по вул. Київській о 09 год. 14 серпня водій автомобіля "ВАЗ 21144" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження;
- в с. Тютюнниця Корюківського р-ну по вул. Б.Хмельницького о 16 год. 20 хв. 14 серпня водій автомобіля "Daewoo Lanos" не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожніх умов та здійснив зіткнення з електроопорою та придорожнім деревом. Внаслідок пригоди водій та троє пасажирів автомобіля отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Корюківської центральної районної лікарні;
- в с. Фастовці Бахмацького району по вул. Центральній о 02 год. 24 хв. 13 серпня водій мотоцикла (дані встановлюються) здійснив зіткнення з перешкодою (парканом). Внаслідок пригоди водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження;
- в смт Парафіївка Ічнянського району по вул. Шевченка о 19 год. 30 хв. 14 серпня за попередньою інформацією сталося зіткнення автомобіля "Audi А6 Quattro" з автомобілем "Volkswagen Transporter". Внаслідок пригоди травмовано 5 осіб, з яких 2 дитини.
Пожежі – 5, з них 3 пожежі в житловому секторі та 2 випадки загоряння сухої трави на загальній площі 0,6 га.
Знешкодження боєприпасів часів Другої Світової війни – 1:
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС у Чернігівськії області о 10 год. 45 хв. 14 серпня було знищено артилерійський снаряд калібру 122 мм часів Другої світової війни, який було виявлено 13 серпня біля с. Смолин Чернігівського району.
Інші повідомлення:
О 12 год. 55 хв. 14 серпня на відстані 4 км від с. Вільшане Сосницького району пошуковою групою було знайдено неповнолітнього мешканця с. Вільшане, 2015 року народження, який зник 13 серпня. Стан здоров'я дитини - задовільний. Загалом, для проведення пошукових робіт було залучено 72 чоловіки та 9 одиниць техніки.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 14 серпня до 20 години 15 серпня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-західний 3-8 м/с. Температура вночі 15-20º тепла, вдень 29-34º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-західний 3-8 м/с. Температура вночі 17-19º тепла, вдень 30-32º тепла.
Пожежна небезпека в лісах області очікується 5 класу (надзвичайна пожежна небезпека), у північно-східних районах 4 класу (висока пожежна небезпека).
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.