І знову пропозиція хабара поліцейським нетверезим водієм
13 серпня близько 00:10 години на проспекті Мира 28 працівниками патрульної поліції був зупинений автомобіль ВАЗ 21070 за порушення правил дорожнього руху, а саме рухався без ввімкнених фар ближнього світла, до того ж, водій перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп'яніння.

При перевірці з'ясувалося, що у чоловіка взагалі відсутнє посвідчення водія, який 1992 року народження.
Патрульні запропонували водієві пройти тест за допомогою приладу «Драгер» або ж проїхати до медичного закладу. Кермувальник погодився пройти тест на місці. Результат освідування виявився позитивним – 1,46 проміле.
За для того, щоб уникнути відповідальності водій запропонував поліцейським гроші у вигляді 200 євро. Водію повідомили про відповідальність за дачу неправомірної вигоди працівникові поліції та це його не зупинило.
На місце викликано слідчо-оперативну групу. На водія склали протокол за ч. 1 ст.130 за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння та постанову за ч. 2 ст. 126 за керування транспротним засобом особою, яка не має права керування Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Патрульна поліція Чернігівської області нагадує, що пропозиція чи надання неправомірної вигоди службовій особі карається штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк (ст. 369 Кримінального кодексу України).
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24
Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.
В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22
Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.
Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20
Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15
ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION