Роботи на в'їзді до Чернігова завершать до Дня міста
Триває ремонт автошляху по проспекту Миру - на в’їзді до Чернігова з київського напряму.
Тут оновлюють асфальтне покриття, облаштовують узбіччя із тротуарами. Оновлена ділянка матиме велоінфраструктуру, яка з’єднає вже існуючі на території міста і на нещодавно відремонтованому шосе.
Окремо приділять увагу питанню безпеки руху – освітлення, розмітка, металеві загородження.
Також заплановані роботи з підсвічування Катерининської церкви.
Ремонт ділянки проспекту Миру проводиться за співфінансування міського та державного бюджетів. Загальна вартість робіт, розрахованих на кілька років – 108 млн грн. Роботи цього року – це частина в 45 млн грн, з яких 21 млн фінансує місто і більше 23 млн – держава.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.