Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 серпня до 8:00 13 серпня 2018 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж та 3 випадки виявлення і знищення боєприпасів. Внаслідок цих подій постраждали 2 особи.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
- в смт Варва по вул. Зарічній о 00 год. 20 хв. 12 серпня водій автомобіля "ВАЗ 210994" не справився з керуванням та здійснив зіткнення з електроопорою. Внаслідок пригоди водій отримав тілесні ушкодження;
- в смт Сосниця по вул. Чергівській біля будинку №74 о 17 год. 26 хв. 12 серпня водій автомобіля "ВАЗ-2109" здійснив наїзд на малолітнього велосипедиста, 2012 року народження, який раптово виїхав на проїжджу частину дороги. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Сосницької центральної районної лікарні, після чого був направлений до Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Пожежі – 6, з них 3 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті, 1 пожежа на транспорті та 1 випадок загоряння сухої трави і сміття на площі 0,07 га.
Виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 3:
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС у Чернігівській області о 10 год. 12 серпня знищено ручну гранату РГД 33 часів Другої світової війни, яку було виявлено о 19 год. 30 хв. 11 серпня біля с. Красне Чернігівського району;
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС у Чернігівській області о 14 год. 30 хв. 12 серпня знищено 2 мінометні міни калібру 82 мм часів Другої світової війни, які були виявлені о 10 год. 30 хв. 11 серпня на відкритій території біля с. Полісся Городнянського району;
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС у Чернігівській області о 16 год. 10 хв. 12 серпня знищено мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено об 11 год. на відкритій території біля с. Халявин Чернігівського району
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 12 серпня до 20 години 13 серпня очікується мінлива хмарність без істотних опадів. Вітер західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 10-15º тепла, вдень 23-28º тепла.
По Чернігову температура вночі 11-13º тепла, вдень 25-27º тепла.
Пожежна небезпека в лісах області переважатиме 5 класу (надзвичайна пожежна небезпека).
Останні новини Чернігівщини
Наша артилерія насипає! 11:40
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:38
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
Виплати, які з 1 липня 2025 року здійснюватиме Пенсійний фонд України 10:41
Із 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України отримав повноваження щодо виплати 39 видів державних соціальних допомог, соціальних стипендій, які раніше призначалися та виплачувалися органами соціального захисту населення.
На Чернігівщині суд виніс вирок організатору злочинної групи крадіїв, яка викрала майна на 1,4 млн грн 10:10
Розглянувши матеріали кримінального провадження щодо організатора злочинної групи, яка спеціалізувалася на крадіжках у великих та особливо великих розмірах, Чернігівський районний суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.
Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28
В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).