Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 16:25:32

Соціальна реклама з малюнками учасників чернігівського обласного художнього конкурсу "Мистецтво – проти засилля корупції" встановлена на сітілайтах міста

11.08.2018   14:55

На конкурс було представлено 77 малюнків, які виконані в довільній графічній або у живописній техніці.

Кожен учасник отримав подяку за участь або грамоту за призові місця у трьох номінаціях та вікових категоріях та подарунки.

Крім того, за результатами конкурсу виготовлена та розповсюджується соціальна реклама з малюнками учасників – листівки та плакати для встановлення на біллбордах та сітілайтах у громадських місцях.

Конкурсантам пропонували, але не обмежували, брали участь в конкурсі за такими номінаціями:

1) «Україна подолає корупцію» (декларування та пропагування ідеї права та законності, подолання засилля корупції, українське антикорупційне законодавство; уявлення про покращення якості життя в Україні внаслідок зменшення рівня корупції; впровадження світового та європейського досвіду в подоланні корупції; видатні українські дати, події, постаті у антикорупційній діяльності тощо).

2) «Світ говорить: менше корупції – краще життя» (стан, досвід, результати закордоння у подоланні та зменшення рівня корупції; вплив результатів антикорупційних заходів на розвиток бізнесу, економіки та рівень добробуту; видатні дати, події, постаті у закордонній антикорупційній діяльності тощо).

3) «Корупціонери руйнують державу» (негативний вплив корупції на українське суспільство, рівень добробуту, стан розвитку бізнесу та економічної діяльності; типові приклади корупційних діянь та їх негативні наслідки у різних сферах суспільного життя; покарання згідно українського антикорупційного законодавства; висміювання жадібності, зажерливості корупціонерів тощо).

Конкурс організовано МГО «Асоціація безперервної фахової освіти «Атенеум» та проведено за підтримки таких установ та організацій:
- Департамент сім"ї, молоді та спорту ЧОДА Чернігівської обласної державної адміністрації (далі - ЧОДА), (у рамках проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету),
- Чернігівська обласна організація Товариства сприяння обороні України та Управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні Центрального Комітету Товариства сприяння обороні Україні по Чернігівській області,
- Благодійний фонд «Захистимо Україну!»,
- ГО "ВП ГО «Самооборона Майдану» в Чернігівській області",
- Фундація Вільні люди,
-Культурно-мистецький центр "Інтермеццо",
- ГО "Суспільна служба України",
- ГО "Чернігівська правозахисна спілка",
- ДЗМІ «Антикорупційний дайджест».

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини