Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 15:46:55

Дільничні інспектори поліції підбили підсумки роботи

09.08.2018   07:56Агенцiя

В Головному управлінні Нацполіції зібралися дільничні інспектори поліції з усієї області. Правоохоронці аналізували результати своєї роботи, навчалися та демонстрували рівень фізичної підготовки.

Оскільки дільничний інспектор поліції постійно в контакті з громадою та постійно на виду, збори розпочалися зі стройового огляду. Начальник Управління превентивної діяльності ГУНП Ігор Лисенко та начальник відділу дільничних інспекторів Олег Флюгерт особисто перевірили однострої, посвідчення та жетони особового складу, вказали на виявлені незначні недоліки.

Згодом кілька десятків дільничних інспекторів поліції отримали на складі речового забезпечення новеньку форму.

Під час зборів начальник УПД Ігор Лисенко відзначив позитивні тенденції в роботі дільничних, окреслив коло першочергових задач та проблемні питання, які потребують невідкладного рішення. За сумлінне виконання службових обов’язків та показники у службі низка офіцерів отримає премії.

Таку нагоду, коли під одним дахом зібралися практично усі дільничні області, керівництво використало для проведення комплексних занять, на яких докладно розглянули положення антикорупційного законодавства, нормативні документи, що регламентують профілактичну роботу із раніше засудженими особами тощо.      

Завершенням зборів стали спортивні заняття. На Чернігівському стадіоні імені Юрія Гагаріна офіцери вдосконалювали навички застосування прийомів рукопашного бою, виконували комплекс силових вправ та долали кілометрову дистанцію.

Підсумовуючи результати зустрічі, начальник відділу дільничних інспекторів поліції УПД ГУНП Олег Флюгерт відзначив позитивний момент у проведенні таких заходів.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.