Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 17:06:17

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

07.08.2018   09:53Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 6 серпня до 8:00 7 серпня 2018 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 пожежі, 2 випадки виявлення і знищення боєприпасів та 2 інші події. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.


Пожежі – 3, з них 1 пожежа в житловому секторі, 1 пожежа на транспорті та 1 випадок загоряння сухої трави та сміття на площі 0,03 га.


Інші події – 2:

- протягом 3-5 серпня з клінічним діагнозом: "Гастроентероколіт, підозра на сальмонельозну інфекцію" до інфекційних відділень КЗ "Варвинська центральна районна лікарня" (7 осіб, з яких 1 дитина) та КЛПЗ "Прилуцька центральна міська лікарня" (1 особа) госпіталізовано усього 8 осіб, з яких 1 дитина. Всі постраждалі  01 серпня відвідували поминальний захід в с. Дащенки Варвинського району. Вікова група госпіталізованих від 3 до 73 років. Стан хворих середньої тяжкості. Остаточний діагноз буде встановлено лабораторно;

- біля залізничної станції "Носівка" Південно-Західної залізниці о 05 год. 20 хв. 06 серпня потягом смертельно травмовано мешканку м. Носівка, 1952 року народження. Обставини події встановлюються.


Виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 2:

- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Управління ДСНС України у Чернігівській області о 16 годині 06 серпня   знищено мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено о 09 год. 30 хв. в лісовому масиві біля с. Полісся Сосницького району;

- біля с. Суличівка Ріпкинського району на відкритій території о 15 годині  06 серпня виявлено артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити  07 серпня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Управління ДСНС України у Чернігівській області.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 06 серпня до 20 години 07 серпня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північний 5-10 м/с. Температура по області вночі 13-18º тепла, вдень 23-28º тепла.
По Чернігову температура вночі 15-17º тепла, вдень 25-27º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини