Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хибного замінування суду
Зловмисники повідомили поліцію, що протягом дня буде заміновано Новозаводський районний суд в м. Чернігові. Вибухотехніки обстежили будівлю і небезпечних предметів не виявили.
3 липня до чергової служби ГУНП в Чернігівській області зателефонували невідомі чоловіки та повідомили, що протягом дня буде заміновано будівлю Новозаводського районного суду в м. Чернігові.
На місце події негайно прибули вибухотехніки, слідчо-оперативна група та кінолог зі службовою собакою.
Співробітники відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Чернігівській області та кінолог зі службовою собакою ретельно обстежили адмінбудівлю суду і прилеглу територію. Вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Наразі поліція посилила охорону установи.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) - карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
24 лютого: цей день в Україні і світі 09:44
День 1462 Російська агресія - Day 1462 Russian aggression
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».