Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 04:15:20

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області звітувало про свою роботу у першому півріччі

02.08.2018   10:08Агенцiя

1 серпня відбулось засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області щодо підсумків роботи за перше півріччя 2018 за головування начальника Головного управління Юрія Павлішена.

У заході взяли участь почесні гості: заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова та заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур.

Захід розпочали із приємного, а саме вручення нагород з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини. Почесні грамоти від Обласної державної адміністрації, Обласної ради та профспілки отримали кращі працівники даної сфери.

Аналізуючи підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за перше півріччя, Наталія Романова приділила увагу питанню реформування лабораторної мережі: «Ви працюєте у нелегкий період реформування. Останні півтора-два роки були дуже складні, бо мінялася законодавча база, структура. Я хочу подякувати вам, що коли скорочувалися 13 лабораторій і створювалися нові структури, ви змогли вийти практично без кадрових втрат. Ви врахували, як кожна людина бачить свою перспективу подальшу і змогли це зробити не створюючи зарплатні борги, борги по фінансуванню установ. Загалом наша каденція керівництва Обласної адміністрації припала на активне реформування. І я вдячна керівникам департаментів, і зокрема вам, що ми разом змогли пройти цей непростий рубікон.»

«Як би не змінювалися кадри на верхівках, з Держпродспоживслужбою нічого не станеться. Ми всі будемо її захищати, оберігати та шанувати. Тому що ваш внесок у курсову стабільність, ріст експорту сегменту АПК неможна недооцінювати. Те, що ви робите, ваше сприяння розвитку українського бізнесу, це не лишається непоміченим», - зазначив Арсен Дідур.

Найближчим часом підсумкові наради пройдуть і в районних управліннях Держпродспоживслужби.

«За підсумками роботи за перше півріччя відбулася днями колегія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Києві. І на сьогодні перед нами стоїть два важливих завдання: перше – це успішне проведення оздоровчої кампанії та друге – епізоотичне благополуччя нашої області і країни в цілому, адже це питання напряму пов’язане із експортом сільгосппродукції. І прошу вас приділити особливу увагу саме цим питанням», - зазначив Юрій Павлішен.

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини