Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 16:03:24

На сайті міжнародних закупівель опубліковані передтендерні оголошення Чернігова про закупівлю тролейбусів

01.08.2018   08:43

Розпочалася публікація на сайті міжнародних закупівель та в інших джерелах оголошень про майбутні тендери за угодою між ЄІБ (Європейським інвестиційним банком) та Україною про закупівлю тролейбусів для Чернігова.

Як розповів директор КП «Чернігівське тролейбусне управління» Дмитро Лавренюк, ці оголошення – дотендерна документація. Вони мають бути на цих інтернет-ресурсах протягом 30 днів, а потім можна розміщати безпосередньо оголошення про тендер. Такими є процедурні вимоги міжнародних закупівель.

Кошти ЄІБ – це кредит, але на дуже вигідних умовах. Річна відсоткова ставка – 1,5% (+0,5% за державну гарантію) і період погашення позики – 22 роки з пільговим періодом до 5 років.

Загальна сума цього кредиту ЄІБ на закупівлю тролейбусів українським містом Черніговом - €6 млн.

Підтвердження згоди на надання кредиту (загалом він на більшу суму і розрахований на реалізацію цілого ряду проектів різними українськими містами) Міністерство інфраструктури України одержало нещодавно.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ