Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 16:23:37

Підтоплених зливою 30 червня домогосподарств - 179

27.07.2018   09:05

Матеріальна допомога на загальну суму у 95 тисяч грн з міського бюджету буде надана ще 27 постраждалим від підтоплення внаслідок стихійного лиха 30 червня.

З них 17 - ті, у яких пошкоджені будинки та покрівлі, та 10 – у яких пошкоджені господарські приміщення. У першому випадку надається допомога по 5 тис. грн, а в іншому - по 1 тис. грн.

Про це повідомила начальник фінансового управління міської ради Олена Лисенко 26 липня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

За її словами, 152 чернігівцям вже надана така допомога раніше. Загальна цифра – 179 власників, домогосподарства яких зазнали підтоплення внаслідок стихії.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив на тому, що по термінах наразі необхідно підводити підсумки цього питання і запропонував це зробити до 30 липня, і вже потім не повертатися до нього.
- У нас 30 червня відбулася сильна злива. Давайте ми 30 липня підведемо риску і не будемо повертатися до цього питання. Я вважаю, що місяць на цю процедуру – достатньо, - сказав міський голова.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду 13:03

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від початку року здійснено 10 планових перевірок характеристик продукції і 1 розпочато та призупинено на час проведення експертизи (випробування). Крім того, протягом січня-травня відбулось 8 позапланових перевірок.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 червня по 8:00 19 червня 2021 року.