Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 червня, 10:28:29

Експерти Ради Європи ознайомилися з роботою молодіжних центрів Чернігівщини

26.07.2018   09:58Агенцiя

Зустріч з представниками делегації експертів Ради Європи з оцінки ситуації щодо розвитку молодіжних центрів відбулася в Чернігівській облдержадміністрації 25 липня.

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, представники Міністерства молоді та спорту України, Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Основною темою обговорення став розвиток молодіжних центрів на Чернігівщині.

– У сфері реалізації державної молодіжної політики Чернігівщина, як і вся Україна, орієнтується на стандарти Європейського Союзу та Ради Європи. Серед пріоритетів цього напрямку діяльності є розвиток молодіжних центрів за європейським зразком. Головне завдання таких закладів – створення умов для соціального становлення і розвитку молоді, зокрема сприяння її самореалізації, допомога у втіленні креативних ідей та планів, профорієнтація та працевлаштування тощо. Сьогодні органи державної влади та місцевого самоврядування працюють над тим, аби подібні Центри були створені в кожній громаді області, – зазначила Наталія Романова.

У ході робочої поїздки гості відвідали Обласний молодіжний центр у Чернігові та аналогічний заклад у Кіптівській ОТГ. Окрім ознайомлення з роботою Центрів представники делегації Ради Європи надали практичні поради керівникам та працівникам закладів – як розвивати роботу з молоддю.


Довідково:
Комунальне підприємство «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради створено рішенням обласної ради від 22.08.2017 № 26-10/VII на базі Молодіжного центру праці при Департаменті сім’ї, молоді та спорту ОДА і Кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Центр «Молодіжний простір Кіптівської ОТГ» створений на базі сільського будинку культури в селищі Прогрес Кіптівської ОТГ.


 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії 10:11

Мережа закладів охорони здоров’я Чернігівщини поповнилася двома об’єктами: у Прилуцькому районі відкрили амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

"Пліч-о-пліч стали біль і мужність" 10:03

Під таким гаслом відбулася зустріч членів обласної організації «Союз Чорнобиль України», ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів їх сімей. Участь у ній взяли заступниця голови ОДА Олена Дума та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти 09:54

16 червня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів другої Інкубаційної програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Business Hub Chernihiv Region.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:42

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 16 червня травня по 8:00 17 червня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини