На кордоні з Росією затримано незаконних мігрантів
Прикордонниками відділу прикордонної служби «Гірськ», при спробі порушення державного кордону, в Сновському районі затримано групу незаконних мігрантів.

Отримавши від оперативних співробітників випереджувальну інформацію про можливе порушення державного кордону, на напрямку можливого руху порушників були виставлені додаткові прикордонні наряди.
Протягом кількох годин тривало напружене спостереження за місцевістю.
Нарешті близько 2-ї години ночі, на напрямку н.п Часовня (Росія) – н.п Клюси (Україна), була помічена група невідомих чоловіків, що рухалась від державного кордону в бік тилових районів України. Рішучими і професійними діями прикордонний наряд блокував та затримав групу порушників.
Група складалась з 10 чоловік, представників різних країн, серед яких були 6 громадян Пакистану, 3 громадян Шрі-Ланки та один громадянин Росії.
В ході фільтраційно-перевірочних заходів встановлено, що 7 іноземців офіційно перебували на території Росії в якості футбольних вболівальників. Наразі триває процес вирішення питання щодо їх реадмісії до Росії.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50
За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37
Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».