Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 жовтня, 22:37:18

Рятувальники ДСНС ліквідовують наслідки негоди, що спричинили інтенсивні опади

21.07.2018   20:53

Загалом для проведення невідкладних робіт від Управління ДСНС України у Чернігівській області залучено 7 одиниць техніки, 4 мотопомпи та 24 чоловіки особового складу. Роботи тривають.

21 липня на території м. Чернігова внаслідок інтенсивних опадів сталося підтоплення 13 приватних домогосподарств по вул. Десняка, Радченка, Декабристів, Могилянського, Гагаріна, Генерала Авдєєнка, пров. Гомельський, 2 окремих приміщень, зокрема Чернігівського територіального центру соціального обслуговування по вул. Текстильників, 25 та ПАТ "Будіндустрія" по вул. Індустріальна, 11, а також трьох підвальних приміщень багатоквартирних житлових будинків по пр. Миру, 263, 247А та вул. Івана Мазепи, 36.

Крім того, підрозділом Аварійно-рятувального загону спецпризначення здійснюються заходи з ліквідації загрози переливу води з обвідного каналу Полігону по знешкодженню твердих побутових відходів КП "КТП-2528" Чернігівської міської ради.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.