Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 21:36:19

Чернігівщина отримала 78000 доз вакцини від сказу

21.07.2018   12:23Агенцiя

В липні Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області отримало 78000 доз вакцини проти сказу для щеплення котів і собак, які утримуються у населення, а також для імунізації сприйнятливих теплокровних тварин в неблагополучних пунктах по сказу і населених пунктах загрозливої зони.

75000 вже передали на баланс районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини. Зокрема Чернігівська міська державна лікарня ветеринарної медицини отримала 500 доз, а Чернігівська районна державна лікарня ветеринарної медицини  - 4500 доз.

Вакцина виготовлена в Україні і придбана за рахунок бюджетних коштів.

Також сьогодні на балансі Головного управління Держпродспоживслужби знаходиться 8000 доз резервної антирабічної вакцини, яку, у разі спалаху сказу, направлять за призначенням.

Загалом у 2018 році Чернігівщина має отримати більше 200 000 доз вакцин проти сказу. Наразі отримано більшу частину.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини