Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 07:57:50

Владислав Атрошенко: від прибирання незаконних гаражів виграє вся громада міста

20.07.2018   17:43

З початку цього року, відповідно до попередніх рішень виконкому, в Чернігові вже демонтовано понад 130 незаконних металевих гаражів.

- Я звертаюся до всіх чернігівців, членів виконкому, депутатського корпусу з проханням щодо маленького, але зрозумілого напрямку. Давайте ми спільно розуміти, що в 21 столітті таких малих архітектурних форм як металеві гаражі потрошку, крок за кроком, потрібно позбуватися. І сприймати це з розумінням, як плюс для всіх, а не як мінус. Це плюс для міста, а значить, плюс для містян, всі від цього виграють. Коли гараж демонтують - для когось це розцінюється як втрата. Але якщо на території нашого міста буде 2000 металевих гаражів, зупинкових комплексів та інших МАФів незрозумілої форми, конструкцій та кольорів - то всі не здобудуть, а втратять від цього, - з такими словами Чернігівський міський голова ВладиславАтрошенко звернувся до всіх містян сьогодні під час засідання виконкому, на якому було дано згоду на знесення чергових 69 незаконно встановлених гаражів.

Міський голова підкреслив, що муніципальна варта має в ході виявлення та знесення незаконних гаражів діяти максимально коректно, але все-таки й виконувати свою роботу, бо вона необхідна.

- Прохання до цього ставитися все-таки з розумінням того, що ми не можемо відокремитися від усього світу, який уже позбавився цього явища, де немає розкиданих по місту металевих гаражів. Це загальносвітова тенденція і ми не можемо жити за якимись окремими правилами, окремою архітектурою і окремим порядками, - підкреслив міський голова.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини