У ставку потонув 17-річний юнак
17 липня о 10:15 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про те, що у с. Піски зі ставка місцеві жителі підняли тіло 17-річного односельця.
Причини та обставини загибелі юнака з’ясовують правоохоронні органи.
У зв’язку з цим, рятувальники вкотре звертають увагу населення на необхідності суворого дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм. Не запливайте далеко від берега, не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння, не пірнайте у невідомих місцях та постійно слідкуйте за розвагами дітей!
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.